.
مطالب ثابت سایت

هديه به منتظران گل نرگس

نقدی بر تفسیر و مفسران

هجوم آرام و خواب غفلت (نگرشی بر غوغای انفجار جمعیت)

سقیقه، تبلور وحدت یا تفرقه؟

نقدهايی بر کتب درسي دبستان

مشهورهاي بي اصل

برخی خیانتهای منافقانه در کتاب: «بیست و پنج سال سکوت علی»

گزارشي از تهاجم بر عزاداري و عاشوراي حسيني

نقدي بر مجله‌ي خانواده

مباحثی پیرامون امامت

نمي از كرانه‌‌هاي غدير


موضوعات سایت
کل موضوعات 23
کل ارسال ها 86
کل بازديد ها 612699
کل پاسخ ها 63
کل اعضا 324
آخرين 20 ارسال انجمن

چت آنلاین
ارسال شده توسط salmani در مورخه : پنجشنبه، 10 تير ماه ، 1395

وحدت وجود
ارسال شده توسط samad در مورخه : سه شنبه، 30 تير ماه ، 1394

اخراج تیر از پای امیر المومنین
ارسال شده توسط andalib در مورخه : يكشنبه، 26 بهمن ماه ، 1393

سوال/ تحریف یا ...
ارسال شده توسط moheb-mahdi در مورخه : پنجشنبه، 22 اسفند ماه ، 1392

تصویری با موضوع امیر المؤمنین عل?
ارسال شده توسط taghvim در مورخه : جمعه، 17 خرداد ماه ، 1392

درباره "خيانتهاي منافقانه در «
ارسال شده توسط alef در مورخه : چهارشنبه، 27 دي ماه ، 1391

قرآن و تورات-انجیل
ارسال شده توسط moheb-mahdi در مورخه : سه شنبه، 5 دي ماه ، 1391

حدیث کساء به روايت جابر بن عبد ال?
ارسال شده توسط aletra در مورخه : يكشنبه، 26 آذر ماه ، 1391

بدترين خلق خدا در آخر الزمان!!
ارسال شده توسط sarbaz در مورخه : جمعه، 14 بهمن ماه ، 1390

داستان تير و پاي امير
ارسال شده توسط hedayati در مورخه : يكشنبه، 2 آبان ماه ، 1389

داغ فراق
ارسال شده توسط andalib در مورخه : شنبه، 11 ارديبهشت ماه ، 1389

فراخوان شعارهاي فاطميه
ارسال شده توسط andalib در مورخه : دوشنبه، 6 ارديبهشت ماه ، 1389

سخن از فاطمه گفتن!
ارسال شده توسط andalib در مورخه : دوشنبه، 6 ارديبهشت ماه ، 1389

در سوگ همتاي علي عليه السّلام
ارسال شده توسط andalib در مورخه : چهارشنبه، 1 ارديبهشت ماه ، 1389

امام فدايي دين است، يا اصل دين؟
ارسال شده توسط andalib در مورخه : چهارشنبه، 2 دي ماه ، 1388

آسيبها و راهكارها در عزاداري
ارسال شده توسط andalib در مورخه : جمعه، 27 آذر ماه ، 1388

بر كرانه‌ي غدير
ارسال شده توسط andalib در مورخه : سه شنبه، 10 آذر ماه ، 1388

مگر غدير را فراموش كرده‌ايم؟!
ارسال شده توسط andalib در مورخه : چهارشنبه، 27 آبان ماه ، 1388

طرح جدید سایت
ارسال شده توسط admin در مورخه : سه شنبه، 26 آبان ماه ، 1388

اصلاحيه
ارسال شده توسط admin در مورخه : سه شنبه، 26 آبان ماه ، 1388

تالار گفتمان جستجو

جستجو


جستجو در وب
جستجوی سايت

اندازه صفحه

100%
125%
150%
200%
250%
300%

   
   
 
  
هجوم آرام و خواب غفلت1 - نگرشي بر غوغاي انفجار جمعيت
 
  
 

 

 پيشگفتار

بخش 1: غوغاى انفجار جمعيّت

بخش 2: مبارزه با رشد جمعيّت مسلمانان

   تصويب طرح كنترل جمعيت

   الف : اهرم فشار با وضع قوانين

  
ب : اهرم تبليغات عليه جمعيّت

  
ج : سرمايه ‏گذارى كلان و فشار اقتصادى

  
د : ابزار جلوگيرى از باردارى

      
* تشكّر و قدردانى

   ه : آموزش نسل جوان

   و : زنان، قوىترين اهرم

      
* اشتغال زنان

      
* تحصيلات زنان

       * ازدواج و زايمان زودرس و ديررس

   ز : عوارض ناگفته

      
* افزايش طلاق و مرگ

       * افزايش سنّ ازدواج

       * پيرى جمعيّت

   ح : نقطه مورد هجوم

   ط : كشف اشتباه يا توطئه

بخش 3:  سرمايه‏گذارى در بخش زنان

بخش 4: از لابلاى جرايد

بخش 5: خلاصه‏اى از آنچه گذشت

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

سلام !

کاربر عزيزی که اين صفحات را با فشردن کليد PAGE DOWN، و يا در حال شکستن تخمه و يا جويدن آدامس، به تندی مرور مي کني! آيا مي دانی براي تهيه اين اخبار و اطلاعات، و رسيدن به اين واقعيت تلخ چه زحمتها کشيده و چه مرارتها به جان خريده ام ؟ اگر نمي داني، بدان، و آنگاه که دانستي، با تأمل بيشتري مرور کن، و به بلايي که مبتلا شده ايم، لختی بينديش. عينک بدبينی را از چشم بردار و به آنچه مي گويم، به ديده انصاف بنگر، که هرآنچه گفته ام از سر صدق است و به قصد خيرخواهي. نه خرده گيري و ايراد و بهانه و نق.

اصل پيام اين مقاله در اخباري است که با زحمت، آنهارا جمع آوري و تنظيم کرده‌ام. و اندک سخني که در حاشيه اخبار مي‌خواني، به عنوان يکی از قربانيان طرح کنترل جمعيت، بر صفحه نگاشته ام. که اگر قانوني بر جهان، حکمفرما بود، به عنوان مغبوني که سياستمداران کژانديش، زندگيم را به کام ده ها خطر و بيماري کشيده‌اند، از دست اندرکاران اين طرح، در هر کشور و هر لباس و منصبی که هستند، تقاص مي‌گرفتم و آنان را به محاکمه و مجازات مي‌کشيدم. ولي افسوس که در هيچ جای دنيا قانونی بي‌طرف وجود ندارد. و در رويارويي ملتها با يک يا چند مسؤول مملکتي، قوانين، هميشه و در همه جا عليه ملتهاست. اين قوانين، در واقع، خنجرهاي تيزي هستند که براي سلاخي ملتها به کار گرفته مي شوند نه براي تأديب و تنبيه دولتمردان. ملتهايي که در حکم بوقلمون و مرغ و خروسند که مجلس عزا باشد يا عروسي، به هر حال، سر آنان را مي برند. پس اجازه بدهيد تا اندکی بنالم، و در حضور شما درد دل کنم. گرچه شکوه و ناله و درد دلم، اندکي طولاني است، و شايد باعث ملال شما شود، اما در برابر آنچه اتفاق افتاده و بايد گفته شود، بسيار اندک، خلاصه و ناچيز است... .

اين پژوهش را در سال 79 به پايان رساندم، و به صورت کتابي تايپ و فهرست بندی و مرتب نمودم. ولي به دلايلي که شما هم با خواندنش، به آن پي خواهيد برد، چاپ و منتشر نشد. که خود دليل بر اين است که در اين مرز و بوم، و در ترکيب دولت ما نيز، حقيقت، تلخ و ناگوار است و به زحمات طاقت فرساي ديگران، کمتر توجه مي‌شود. در آن زمان، آنچه که امروز به وقوع پيوسته و همه شما از آن اطلاعات کافی داريد و ممکن است، ذکر آنها در اين نوشته، برايتان تکرار مکررات باشد، آفتابي پشت ابر بود و هنوز رخ ننموده بود. ولی امروز بخشي از آنچه در اين نوشته، استنتاج و يا فاش و يا پيش بيني شده، محقق و عادي شده است. با عين حال، اين تحقيق با همه تأخير و گذشت زمانش، هنوز به عنوان نقدي بر عملکرد برخي مسؤولان، و شکوه‌اي از سوي من به عنوان واحدي از آحاد ملت، و به عنوان زنگ خطر و ره‌يافتي براي فجايع آتي، جايي برای گفتن و محلي برای خواندن دارد. پس من مي‌نويسم و شما هم بخوانيد، و در خواندنش قدری حوصله و فکر و دقّت بخرج دهيد.

توضيحاتم، در حاشيه خبرها، استنباطات و تحليل شخصي من از اخبار است. من بر اساس مذهب و باور و برداشت خودم سخن گفته‌ام. ولي شما مجبور نيستيد مذهب و باور مرا منظور نظر خويش قرار داده و آنها را نقد مذهبي يا سياسي و يا بهداشتي و... کنيد. بلکه می‌توانيد توضيحاتم را ناديده گرفته و خبرهايي را که به طور مستند ذکر کرده‌ام، خود کنار هم بچينيد و با هرنوع نگاهي که مناسب مي بينيد، و از هر زاويه اي که شما دوست داريد، از آنها نتيجه بگيريد. عزيزاني هم که تحليلهای مرا قبول دارند، و يا حد اقل، اخباري که نقل کرده‌ام را به عنوان خبرهايي تکان دهنده و هدفدار و هشداردهنده مي‌پذيرند، اگر شرعا و عرفا و اخلاقا و يا از حيث عِرق ملي و وجدان انساني، خود را موظف و مسؤول مي‌دانند، جا دارد که لينک سايت مرا در سايت يا وبلاگ خود قرار دهند.  پيروز و موفق باشيد.

 

                       
 

 

 

 

 

 هجوم آرام   و   خواب غفلت

 

 

نگرشى بر غوغاى انفجار جمعيّت

 

 

   
 

 

 بسم اللّه الرّحمن الرّحيم

 

 

پيشگفتار:

 

اللّهُمَّ اِنّا نَشْكو اِلَيْكَ فَقْدَ نَبيِّنا، و غَيْبةَ وَليِّنا، و كَثْرةَ عَدُوِّنا، و قِلَّةَ عَددِنا، وَ شِدَّةَ الْفِتَنِ بنا، وَ تظاهُرَالزَّمانِ عَلَيْنا. فَصَلّ على محمّدٍ و آلِهِ. وَ اَعِنّا على ذلِكَ بِفَتْحٍ مِنْكَ تُعَجِّلُهُ، وَ بِضُرٍّ تَكشِفُهُ، وَ نَصْرٍ تُعِزُّهُ، وَ سُلْطانِ حقٍّ تُظْهِرُهُ.

صلوات و سلام خداوندى بر اشرف كائنات، قطب عالم هستى و رحمة للعالمين محمّدبن عبداللّه و اوصياى گرامى او باد. تندبادى سياه از اعماق سينه‏هاى لبريز از شقاوت، در حال وزيدن است. تندبادى كه بارها راهيان حق را هدف خود گرفته و بر پيكر آنان ضربه هايي سهمگين نواخته است. همان حق پوياني كه گِل وجودشان از بقاياى طينت حق سرشتان است. آنان‏كه دعوت مظاهر حق را لبّيك گفته و تا بذل جان به پيش تاختند. اين تندباد در هر برهه اي، با حربه اي بروز کرد. زمانى با قتل و غارت، و گاهي با نيرنگ و سياست، و برهه اي در قالب: «فرزند كمتر، زندگى بهتر»، و اكنون در قالبهايى بسيار وسيعتر و جذّاب‏تر، افزون بر آنچه كه پيش از اين بود. مانند: «خطر انفجار جمعيّت»، «عدم تكافوى اقتصاد نسبت به جمعيّت»، «آلوده شدن محيط زيست»، «بهداشت مادر و كودك»، «دفاع از حقوق كودك»، «دفاع از حقوق زن»، «توسعه اقتصادى»، «بهداشت بلوغ»، «سالم سازى شهرها»، «مصلحت در اين است كه...» و... .

اين تيرهاى زهرآگين و سهمگينِ و ظاهرفريب، از تركش دشمنان قسم خورده اسلام و ايران، از آن سوي دنيا رها گشته، و توسّط ايادى داخلى و دوستان ناآگاه و فريب‏خورده و يا مجبور، بر پيكر جامعه فائزين فرود آمده و مى‏آيد. خصم كينه‏توز، با تمام توان، اين سلاحهاى مرگبار را بر دوش كشيد و در قالبهايى فريبنده، مانند: «تدبير براى توسعة اقتصادى و فرهنگى كشورهاى اسلامى و جهان سوّم»، در جاى‏جاى ممالك اسلامى، بخصوص در سرزمين تازه استقلال يافتة ما ايران كه به تعبير غربيان، مهد بنيادگرايان اسلامى است[1]، به‏راه افتاد تا بدين وسيله، نسل مسلمانان را قطع كرده، و فرهنگ غرب را كه به نوعي ترجمان فسادِ اخلاقى و انحراف فرهنگى و ديني است، با شعارهاى: «زنان بايد در صحنة كار و اجتماع فعّاليّت داشته باشند»، «ازدواج زودرس باعث ركود زنان مى‏شود»، «كشورى كه مى‏خواهد در راه توسعه گام بردارد نمى‏تواند فقط با نيمى از جمعيّت خود اين راه را بپيمايد» و دهها شعار ديگر رواج داده و حاكم كند.

مدير كلّ وزارت مستعمرات انگليس مى‏گويد: «امروزه حكومت با عظمت ما در فكر اين است كه اسلام را در داخل با يك نقشه مطالعه شده و دقيق با بينش و بمرور زمان نابود سازد. البته اين برنامه نيز در آخر كار، نيازمند يك لشكركشى و يورش هست. ولى اين كار موقعى انجام مى‏گيرد كه بلاد اسلامى را سقوط داده و از هرسو كلنگ ويرانى بر پيكر اسلام وارد آورده‏ايم كه ديگر قدرت جمع‏آورى قوا و مقابله در برابر جنگ ما را نداشته باشد.»

«كتاب خاطرات سياسى و تاريخى مستر همفر، ص160»

و نيز خطاب به همفر، جاسوس انگليس در كشورهاى اسلامى، مى‏گويد: «من به شما مژده مى‏دهم كه آخرين مدّتى كه وزارت، براى تكميل اين نقشه لازم دارد، يكقرن از زمان است و اگر خود ما به اين هدف نرسيم، فرزندان ما بزودى اين دوران را با چشمان خود خواهند ديد اين مثل چه زيباست كه مى‏گويند: (ديگران كاشتند و ما خورديم، ما نيز مى‏كاريم تا ديگران بخورند). و هرگاه عروس درياها توانست اسلام را از هم بپاشد، و بر كشورهايش تسلّط پيدا كند، جهان مسيحيّت را شاد خواهد نمود.»

«كتاب خاطرات سياسى و تاريخى مستر همفر، ص159»

و با کمال تأسّف، امروز آثار پياده شدن اين نقشه‏هاى شوم را در كشورمان مشاهده مى‏كنيم. براى استعمارگران غرب، و سردمداران مسيحيّت امروز، که بويي از محبت و پيروي از حضرت عيسی مسيح عليه السلام را نبرده اند، و جنايتكاران صهيونيست که در لباس يهوديت به مبارزه با دين و فرهنگ موسوي برخاسته اند، فرقي نمي کند که کداميک از فرق اسلام و يا کشورهاي اسلامي نابود شوند. به هر فرقه اي از اين فرق، و هر كشورى از كشورهاى اسلامى ضربه اي وارد شود، براي استعماري که امروز در قالب مسيحيت و يهوديت رخ نموده است، غنيمتى بس گرانبهاست. مخصوصا اگر آن كشور، مهد بنيادگرايى اسلامى (شيعى) باشد. ولى به‏زودى خواهيد دانست:
كسانى كه عملا قربانى اين سياستها مى‏شوند، شيعيان و بخصوص شيعيان ايران خواهند بود. و اين نهايت آرزوي غرب جنايتكاري است، که همگام با ساير دشمنان ديرين، شيعه کشي را مرام و مسلک خويش ساخته است. و آنان كه تن به اجراى سياستهاي غربي دادند، و متاع كفر را به قيمت جانِ هزاران شهروند و نابودي اخلاقيّات و شؤون ديني خريدند، كسانى هستند كه هياهوى تمدّن غرب آنان را به گونه‏اى از خود بى‏خود كرده بود كه سر از پا نشناخته، و يكباره عفتّ و اقتدار ملّت، و ارزشِ آنچه را كه به خاطرش خونها ريخته شد، به مسلخِ واژه هاي ظاهرفريب چون واژة «توسعه» برده، و همه را يكجا قربانى كردند.

اينان براى رسيدن به رشدي موهوم، ملت مظلوم را به قهقرا كشانده، وجود خدايى رزّاق را ناديده گرفته، و براى زمين و آسمانش نقشه كشيدند و تدبير كرده و گفتند كه: چه نشسته‏ايد، در چند سال آينده، غذا و آب و زمين و هوا، هيچيك كفاف رشد جمعيّت را نخواهد كرد. و براى رسيدن به هدفي شوم، و به كرسى نشاندنِ آراء خويش، به جان روايات و آيات افتادند و با توجيه و تفسيرهاى مصلحت‏انديشانه، و ناديده گرفتن نصوص مسلّمه، راه را براى مقاصد دشمنان هموار نموده، و آنان را تا سرحدّ رضايتشان همراهى كرده و از زبانشان تشکر و تقدير گرفتند، و از دستان جنايتكارشان مدال افتخار دريافت نمودند!

در اين ميان تبار امويان و عبّاسيان، كه در آروزى محو و نابودى علويان، خواب و خوراك را بر خود حرام كرده‏اند، براى اين توجيهات و مصلحت‏انديشيهاى نابخردانه، اهميّت و ارزشى قائل نشده و عاملان آن را از دايره دين خارج مى‏دانند، و با جدّيّت تمام، به راه خود كه افزايش پيروان جبت و طاغوت است ادامه مى‏دهند؛ و بر اين باورند كه روزى جمعيّتشان بر پيروان حق فزونى يابد و آنگاه است که به گفته خودشان: «اگر حكومت به ما برسد، چنان خونى از شيعه بريزيم كه آن سرش ناپيدا». که البته کور خوانده اند.

آرى رؤياى «توسعه» با شمشيرهاى «مهار جمعيّت» و «شركت زنان در توسعه»، كه با تبليغات رسانه‏ها و روحانيان و معلّمان، و اقدامات همه‏جانبه دولتمردان، دست اندركاران بهداشت و درمان، بانك جهانى، صندوق بين المللى پول، يونيسف، يونسكو، فائو و... پشتيبانى مى‏شد، با انواع فاكتورهاى فريبنده، پا به عرصه ايران اسلامى نهاد، و يك هجوم همه‏جانبه عليه نفوس، فرهنگ، دين، اقتصاد، امنيّت، و... تحت عناوينى كه به برخى از آنها اشاره شد آغاز کرد. بر آنم تا پژوهشى هرچند خلاصه و محدود، از آنچه ذكر شد، در قالبهاى مذكور ارائه دهم؛ و تلاشم بر اين است كه از خود، كمتر سخن بگويم و بيشتر با ذكر اخبار منتشره در جرايد رسمى كشور و برخی کتب، و اخبار ميداني، و بهره‏گيرى از روايات وارده از طريق مكتب رسالت و اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام ، به بررسى اجمالي مسأله كنترل جمعيّت و ملحقات آن بپردازم، تا بنگريم كه چگونه مورد هجوم دشمنان دانا و دوستان نادان قرار گرفته‏ايم.    

ادامة مطلب
 


[1] - با مروری بر اخبار و تعابير غربیان، خواهيد دانست که کلمه «بنيادگرا» منحصرا به شيعه اطلاق مي شود.

 

بازديد : 8716 بار
 
 
ثبت نام در سایت
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
گذرواژه:
تايپ مجدد:
 
گزارش کاربران
 
عضو شويد
ارسال کلمه عبور

 
عضويت:
امروز: 0
ديروز: 0
در انتظار: 0
مجموع کاربران:323
جديدترين کاربر: Leonida47Q

آمار بازديد:
 بازديد امروز : 2,154
 بارديد ديروز : 2,459
 بازديد کلي : 6088499
بيشترين تعداد آنلاين:
ميهمان: 170
اعضا: 0
مجموع: 170

وضعيت آنلاين ها :
ميهمان: 0
اعضا: 0
مجموع: 0

اعضاي آنلاين:
نظرسنجی
صرف نظر از ظاهر سايت، مطالب را چگونه مي‌بينيد؟

عالي و جديد، ادامه دهيد
نسبتا خوب
تكرار حرف ديگران
موجه نيست
ادامه ندهيدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 118
نظرات : 12